Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Yeni Siteler / Çikolata Kisti Nereleri Tutabilir?
« Last post by admin on March 16, 2018, 09:09:30 PM »


Çikolata Kisti Nereleri Tutabilir?


Çikolata kisti vücutta dalak hariç neredeyse her yere yerleşebilir. En sık, alt karın bölgesinde leğen kemiklerinin içine yerleşir. Burada da %65-70 oranında yumurtalıklara (overlere) yerleşir. Bunun dışında görüldüğü organlar karın içini döşeyen periton zarı (barsak zarı), tüpler, barsaklar, rektum, rektovajinal boşluk, uterosakral ligament (rahmin asıcı bağları) appendiks, mesane olarak bildirilmiştir.Daha az sıklıkla, Serviks (rahim ağzı), diafram, akciğerler, sinirler, üreterler (idrarı böbrekten mesaneye taşıyan borucuklar), vajina (hazne), eski sezaryen yeri ve diğer cerrahi kesilerin olduğu yerlere çikolata kisti yerleşebilirler.Nadiren de, böbrekler, göz, karaciğer, pankreas, beyin, spinal kanal, meme dokusu, kemik, kalp, cilt, umbilikus (göbek deliği), tırnaklar ve burun boşluğuna yerleşebilir.


Doç. Dr. Taner Usta

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

www.drtanerusta.com

www.cikolatakisti.info

https://www.instagram.com/drtanerusta
2
Yeni Siteler / Lezzetli ve basit tatlı tarifleri bu sitede
« Last post by admin on March 16, 2018, 05:23:41 PM »
Site adı : Basittatlitarifleri.com

Siteyi tanımlayan başlık : Lezzetli ve basit tatlı tarifleri bu sitede

Yayın hayatına başladığı ay ve yıl: Aralık 2015

Ayrıntılı Açıklamalar : Her biri birbirinden lezzetli ve bir o kadar da basit tatlı tarifleri öğrenmek istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden basittatlitarifleri.com adresine giriş yapınız. Bu internet adresi sayesinde, lezzet dolu ve aynı zamanda basit tatlı tarifleri öğrenmenin keyfine varabileceksiniz.Sitede pasta tariflerinden tutun kek tariflerine, kurabiye tariflerinden sütlü tatlı tariflerine kadar çok sayıda tatlı tarifi kendine yer bulmuştur. Bu tatlı türlerine dair tarifleri, ayrı kategoriler içerisinde görebilirsiniz.

En iyi helvalar, reçeller, pudingler, kadayıflar, turtalar ve fazlası burada tarif edilir. Tatlı krizine girdiğiniz anda, hemen bu özel siteye ziyaretinizi gerçekleştirmelisiniz. Zira sitede, sizi krizden çıkaracak çok lezzetli tatlılar anlatılmaktadır. Bu tatlıların hazırlanış süreleri de oldukça kısadır.İnternetiniz üzerinden basit tatlılar öğrenmeyi planlıyorsanız, siz de bundan sonra pek çok kişi gibi, basittatlitarifleri.com platformuna katılım gösterebilirsiniz. Sitede resimli tatlı tarifleri sizleri bekliyor olacak. Özellikle tarifini merak ettiğiniz bir tatlı var ise, sitenin sağ üst köşesindeki arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Arama çubuğuna, dilediğiniz tatlının ismini yazınız. Bu tatlıya dair ayrıntılı bir tarif, hemen karşınıza çıkacaktır.

Herkese şimdiden afiyet olsun!


3
Yeni Siteler / Bim ve Şok Market Fırsatları Kampanyalarimiz.com içerisinde
« Last post by admin on March 16, 2018, 05:09:33 PM »
Site Adı : Kampanyalarimiz.com

Site Konusu : Bim ve Şok Market Fırsatları Kampanyalarimiz.com içerisinde

Site Açılış Tarihi : Mart 2012

Site Tanıtım Mesajı : Büyük marketlerin düzenlemiş olduğu kampanyaları yakından takip etmek istiyorsanız, sizlere bu konuda https://www.kampanyalarimiz.com adresini tavsiye ederim. Site ile birlikte Bim ve Şok gibi ünlü marketlerin her türlü kampanyasından haberdar olabileceksiniz.Sitede hafta hafta şok market aktüel ürünler ziyaretçilere takdim edilmektedir. Kampanyalarimiz.com içerisine girenler, burada Şok marketlerinin bütün güncel ürünlerine gözatabilir. Örneğin şu anda 17 Mart - 20 Mart 2018 tarihleri arasındaki en cazip Şok Market fırsatları siteye eklenmiştir. Siteye her hafta yeni kampanya tanıtımları eklenecektir.İnternetten bim aktüel ürünler kataloğu incelemek için yine kampanyalarimiz.com adresine girmenizi öneriyorum. Bu özel sitede, Bim'in bütün kampanyaları anbean ziyaretçilere sunulur. Alışverişlerinizi Bim Marketleri üzerinden yapıyorsanız, kampanyalarimiz.com adresine sık sık bağlanmanızda yarar vardır. Zira siteden güncel indirimleri öğrenerek, çok daha bilinçli alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartlarına özel olarak düzenlenen kampanyalar, Opet, Kipa, Watsons, Migros fırsatları ile çok çok daha fazlası bu özel sitede sizleri bekliyor olacak. Sevgilerimizle
4
Yeni Siteler / Bim, A101 ve Migros aktüel ürünleri - Kampanyabrosur.com
« Last post by admin on March 16, 2018, 04:25:05 PM »
Site İsmi : Kampanyabrosur.com

Site Konusu : Bim, A101 ve Migros aktüel ürünleri - Kampanyabrosur.com

Domain Kayıt Zamanı : Şubat 2018

Tanıtım ve Açıklamalar : Alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Kampanyabrosur.com ismiyle yayın hayatına başlayan internet adresi sayesinde, çok sayıda marketin aktüel ürünlerini ve cazip kampanyalarını inceleyebileceksiniz.

https://www.kampanyabrosur.com adresi içerisinde başta Bim, A101 ve Migros olmak üzere onlarca farklı market için aktüel ürün paylaşımı yapılmaktadır. Marketlerde gün gün hangi ürünlerin satışa sunulduğunu, bu özel site sayesinde takip edebileceksiniz.

Migros aktüel sayfasına tıklayanlar, karşısında Migros'un fırsatlarını bulabilecektir. Migros fırsatlarını yakından izlemek isteyen herkesi, bu sayfaya bekleriz.Bim'deki bazı ürünlerde çok cazip indirimler yapılmaktadır. Bu indirimlerden haberdar olmanız halinde, ihtiyaçlarınızı en ekonomik fiyatlarla karşılamanın keyfine varabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kampanyabrosur.com sitesindeki Bim broşür bölümüne girmek olmalıdır. Sitede Bim tarafınca düzenlenen tüm indirimler, ziyaretçilere aktarılır.

Carrefour, Hakmar, Happy Center, Kipa, Onur Market, Watsons ve daha birçok önemli mağaza tarafından gerçekleştirilen son kampanyalar, bu mağazaların aktüel ürünleri, mağazalardan haberler ve fazlası sitede sizleri bekliyor olacak. Herkese şimdiden keyif dolu alışverişler dileriz.
5
Yeni Siteler / Data kurtarma hizmeti sunan en iyi firma
« Last post by admin on March 14, 2018, 09:04:26 PM »
Data kurtarma hizmeti sunan en iyi firma

Pek çok kişi ve kurum, datalarını kurtarmak adına Atlantis Bilgisayar ile çalışmaktadır. Siz de en başarılı data kurtarma firmasıyla çalışmak isterseniz, hemen atlantisbilgisayar.org adresine giriş yapabilirsiniz. Atlantis Bilgisayar bünyesinde, her biri üst düzey teknolojiye sahip data kurtarma programları mevcuttur. Bu programlara, her biri son derece deneyimli personeller de eklenince ortaya mükemmel bir sonuç çıkar.

Hard diskiniz yangın, sel ya da manyetik alana maruz kalma gibi sebeplerden ötürü zarar görmüş ise, sunucularınızdaki datalar ortadan kaybolduysa ya da akıllı telefonunuzdan silinen verileri geri getirmek istiyorsanız, hemen Atlantis Bilgisayar'ı arayınız.

Telefon numaraları: 0212 236 24 37 - 0532 243 73 92
6
Yeni Siteler / Girişiminize yatırım yapacak bir firma mı arıyorsunuz?
« Last post by admin on March 14, 2018, 08:14:27 PM »
Girişiminize yatırım yapacak bir firma mı arıyorsunuz?

Girişiminiz için yeterli bütçeniz yok ise, bu konuda Tarvenn ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Tarvenn, yatırımcı değil, takım arkadaşıyız sloganı ile faaliyet gösteren bir uluslararası firmadır. Bu firma sayesinde, girişiminize harika bir finansal destek alabileceksiniz. Tarvenn firmasının en sevilen özelliği; sadece finansal destek sunması değil, girişimlere her alanda değer katmasıdır. Uluslararası pazarlara açılmak isteyen işletmelere bu konuda yardımcı olan Tarvenn, birçok girişimin sektöründe söz sahibi olmasını sağlamıştır. 

Startup yani başlangıç aşamasındaki girişimlere desteklerini sunan Tarvenn ile irtibat kurmak isterseniz, tarvenn.com isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Tarvenn akıllı sermayesi sayesinde, girişiminiz hayal ettiğiniz seviyeye ulaşabilir.
7
Sedat İğdeci, Belarus ile Türkiye arasındaki ikili ilişkilere yardımcı oluyor

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Belarus’ta yatırımcı olarak bulunan Türk İşadamı Sedat İğdeci ‘nin de bulunduğu Belarus-Türkiye yenilik forumunda yaptığı konuşmada “Belarus ile Türkiye arasındaki ticaret cirosu şu anda $600 milyondur. Bu rakamın $1 milyara  çıkmasını umuyoruz. Bunun için gerekli her türlü koşul mevcuttur” dedi.

BELTA, Türkiye’nin sanayi alanında yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve uygulanması büyük önem verdiğini bildiriyor. Bakan, “İkili ilişkiler devingen ve yoğun bir şekilde gelişmekte, Türk firmaların Belarus’a olan ilgileri giderek artmaktadır. Bu konuları Belarus Sanayi Bakanıyla görüştük” dedi.

BNTU “Politeknik” bilim-teknoloji parkı esasında gerçekleşen Belarus-Türkiye yenilik forumu, bunun yanında inşaat ve gayrimenkul, enerji, doğrama, kimya, ulaştırma, lojistik ve de bilgi teknolojileri alanlarında da ikili iş birliğini genişletmeyi amaçlamıştır.

 
Belarus’ta Kotlovka Sınır Kontrol Noktasında Türk Yatırımcı ile Elektronik Sıra Sistemi

Belarus Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı, Grodno Bölgesi Müfettişi Sergey Rovneiko, Ostrovets bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Igor Saladin, Yatırımcı Sedat İğdeci ve Belarus Cumhuriyeti Sınır Kontrol Başkanı Oleg Lyashuk birlikte simgesel kırmızı kurdeleyi keserek elektronik sıra bekleme sistemini incelediler.

Kurdelenin kelimenin genel anlamıyla simgesel olduğu unutulmamalıdır: Sabah 8’den itibaren özellikle de 50 araçlık park yeri sağlanmış kamyonlar elektronik sıra uygulamasının pratiğini yapmaktadır; elektronik sıra bekleme sisteminin bekleme alanında 20 binek oto konaklayabilmektedir.

Sergey Rovneiko, Bu sistemin ülkemizde kurulan ikinci sınır kontrol noktası elektronik sıra bekleme sistemi olduğunu söylemiştir. İlki Varşova köprüsündeki sınır kontrol noktasındadır. Elektronik sıra bekleme yerlerinin inşası bundan sonra da devam edecektir. Zamanla, ülkemizdeki tüm binek oto kontrol noktaları benzer elektronik sıra bekleme sistemleriyle donatılacaktır. Bu hükümetimizin belirlediği devlet politikasının bir sonucudur. Elektronik sıra bekleme sistemlerinin inşası, Belarus Cumhuriyeti Cumhurbaşkanının ülkeden çıkış yapan araçların sınır geçişlerini düzenlemek ve kolaylaştırmak amacıyla yayınladığı “sınır kontrol noktalarındaki araçların elektronik sıra bekleme sistemiyle ilgili” Kanun Hükmünde Kararname sayesinde gerçekleşebilmiştir. Yatırımcımız Sedat İğdeci’ye de girdiği riskler ve parasını bu projeye yatırdığı için minnettarız. Umarım bu, son olmaz.

Elektronik sıra bekleme sistemi, Kotlovka kompleksinde yer alan yol üzeri hizmet tesislerinin tek hedefi değildir. SIOIL benzin istasyonu, kafeterya, süpermarket, 40 araçlık ağır vasıta ve 30 araçlık binek araç oto park alanı, yatırımcı Sedat İğdeci tarafından tamamlanmış durumdadır. Yatırım projesinin çalışmaları devam etmekte olup, Kotlovka’daki üçüncü sıra bekleme yerinin açılışı gelecek yıl yapılacaktır.


Kaynak Siteler

https://atk.by - Atk.by

https://sedat.by - Sedat.by

https://igdeci.by - igdeci.by

https://sedat.igdeci.by - Sedat.igdeci.by

https://sioil.by - Sioil.by

https://sunhotel.by - Sunhotel.by

https://newss.by - Newss.by8
Yeni Siteler / Alaçatı Kumru - Egekumrum.com
« Last post by admin on March 14, 2018, 06:15:12 PM »
Web site adı : Egekumrum.com

Sitenin başlığı : Alaçatı Kumru - Egekumrum.com

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Mart 2017

Site ile ilgili açıklamalar : Alaçatı'ya gelip de kumru yememek olmaz. Alaçatı'yı ziyaret edecek olanlara ben şimdiden Alaçatı Ege Kumrum'u şiddetle öneriyorum. Buradan yiyeceğiniz kumrunun lezzetini, uzunca bir süre boyunca unutamayacaksınız.

Birbirinden lezzetli kumrular, dolu dolu kumpirler ve çeşit çeşit aperatifler burada sizleri bekliyor olacak. Güler yüzlü hizmet anlayışı, taptaze yiyecekleri ve nezih ortamı ile adından sıkça söz ettiren Alaçatı Ege Kumrum'a herkesi davet ediyoruz.

Alaçatı kumru denildiği zaman akla gelen ilk yerlerden biri, hiç şüphesiz Alaçatı Ege Kumrum şeklindedir. İzmir Alaçatı içerisinde faaliyet gösteren Alaçatı Ege Kumrum, yüksek müşteri memnuniyet oranına sahiptir.

Alaçatı Ege Kumrum ile ilgili daha detaylı bilgiler almak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden egekumrum.com isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde sizleri çok özel bir fotoğraf galerisi de bekliyor olacaktır.

Telefon: 0232 716 60 16
Adres: Tokoğlu Mah. Uğur Mumcu Cad. No:16/A Alaçatı - İzmir9
Yeni Siteler / Banka ve Krediler hakkında son gelişmeler bankalarimiz.com adresinde
« Last post by admin on March 11, 2018, 07:44:48 PM »


Web Site İsmi : Bankalarimiz.com

Site Başlığı : Banka ve Krediler hakkında son gelişmeler bankalarimiz.com adresinde

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2017

Site Tanıtımı : Bankaların düzenlemiş olduğu son kredi kampanyalarından haberdar olmak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden bankalarimiz.com adresini ziyaret ediniz. Site içerisinde, en cazip kredi kampanyaları ziyaretçilerle paylaşılmaktadır.

Sitede ziyaretçilere, son derece avantajlı araç kampanyaları da takdim edilir. Otomobil firmalarının taksitli araç kampanyaları, sitede anlık olarak duyurulmaktadır. Bu kampanyaları takip ederek, siz de otomobilinizi oldukça uygun fiyatlarla satın alma fırsatı bulabilirsiniz.

Bayilik veren firmalar hangileri diye öğrenmek isterseniz, bu konuda girebileceğiniz en iyi sitelerden birisi, hiç şüphesiz bankalarimiz.com şeklindedir. Sitede bayilik veren firmaların, talep etmiş olduğu bayilik şartları mevcuttur.

Birbirinden kıymetli iş fikirleri yine bu özel sitede kendine yer bulmuştur. Ne iş yapsam diye düşünenler, siteden tavsiye alabilir.

En uygun kredi veren banka hangisi sorusuna en kapsamlı yanıtı, bankalarimiz.com ile birlikte alma şansınız olacaktır. Krediye ihtiyacınız var ise, bu internet adresi sizi en doğru banka ile buluşturur.

2018 yılı bankaların güncel hesap işletim ücretleri, kredi go ile ilgili faydalı bilgiler, Kahve Dünyası ve E-Bebek gibi işletmelerin bayilik şartları sitede yer alan içeriklerden sadece bazılarıdır.
10
Yeni Siteler / Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği Saç Ekimi Merkezi
« Last post by admin on March 11, 2018, 01:19:17 PM »
ÖZGÜR KOLDAŞ TUNALI POLİKLİNİĞİ SAÇ EKİMİ MERKEZİ

Saç dökülmesinin normal seyrinden daha fazla olması, saçlı deride açık alanların oluşmasını beraberinde getirir. Yetişkin bir insan günlük olarak ortalama 50 ila 100 saç telini kaybeder. Bu saç kaybı son derece normal kabul edilir. Fakat kaybedilen saç teli sayısının daha fazla olması, çok sayıda kişinin yaşadığı ortak bir problem olan saç dökülmesinin habercisidir.

Saç dökülmesi meydana geldiğinde bu durumdan rahatsız olanlar için akla gelen ilk seçenek saç ekimidir. Saç ekimi, en genel şekliyle saçlı deride dökülmemiş olan saç tellerinin alınarak dökülmenin meydana gelmiş olduğu bölgeye nakledilmesi işlemidir.

Saç ekiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur tedavinin yapılacağı merkez ve uygulamayı yapacak olan ekiptir. Klinik koşullarında ve uzman bir ekip tarafından yapılması gereken bu uygulama aksi durumda çok nahoş görüntüler ortaya çıkarabilmektedir.

Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği’nde saç ekimi hizmeti ile ilgili başvuru yaptığınızda uzman ekibimiz isteklerinizi, size uygun yöntemleri, saç ekimi öncesinde ve sonrasında yaşanacak süreci detaylıca size anlatır. Operasyon, istekleriniz doğrultusunda, son derece özenli ve dikkatli bir şekilde planlanır. Uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından size uygun çözümlerle uygulama yapılır.

Saç ekimini düşünüyorsanız, Ankara’da bulunan Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği Saç Ekimi Merkezine mutlaka danışın.

www.ozgurkoldas.com.tr
Pages: [1] 2 3 ... 10