Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Yeni Siteler / Uçuşları karşılaştır ve en uygun bileti kolayca al!
« Last post by admin on December 10, 2018, 08:50:09 PM »
Uçuşları karşılaştır ve en uygun bileti kolayca al!

Bilet Expert, ziyaretçilerine tüm uçuşları kapsamlıca karşılaştırma fırsatı sunar. Böylece biletexpert.com ziyaretçileri ihtiyacı olan bileti tek tuşla alma şansı elde edebilecektir.

İnternet üzerinden ekonomik fiyatlarla uçak bileti satın almak isterseniz, bu konuda hangi siteye girmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Bilet Expert, size en cazip fiyatlarla ister yurt içine isterseniz de yurt dışına uçak biletleri sunar.

Sitede sadece uçak bileti satışı yapılmaz. Buradan dileyenler otobüs bileti ya da İdo bileti de alabilecektir.

Bilet Expert vasıtasıyla aldığınız biletleri, ihtiyaç halinde iptal etmeniz mümkündür. Bilet Expert, tüm iptal ve iade sürecinde size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

2
Yeni Siteler / CS:GO skin satış sitesi
« Last post by admin on December 04, 2018, 06:33:15 PM »
CS:GO skin satış sitesi

Her gün çok sayıda CS:GO meraklısı, gamesatis.com isimli internet adresine girerek, buradan Counter Strike Global Offensive skinleri sipariş etmektedir. Siz de En Ucuz CS:GO Skinleri almak adına, bu siteyi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Sitede sadece skinler yer almaz. Burada CS GO oyununa yönelik, gerek keyler, gerek övgü boostları, gerek rank boostları, gerekse de silah kostümleri kendine yer bulmuştur.

Gamesatis.com adı altında faaliyet gösteren bu sitede, CS GO dışında da Knight Online ve Metin2 gibi online oyunlar için itemler bulunur. Site ziyaretçileri buradan aynı zamanda orijinal pc cd keyleri alabilecektir. Sitede her türlü pc oyunu için key yer almıştır.
3
Yeni Siteler / Parifix’ten 4 BTC ödüllü sosyal medya yarışması
« Last post by admin on December 04, 2018, 05:52:05 PM »Parifix’ten 4 BTC ödüllü sosyal medya yarışması

Değerli Parifix Yatırımcılarımız;

Kısa süre önce yayınladığımız Parifix 2.0 sürümü ile birlikte borsa yazılımımız çok daha modern bir ara yüze ve yeni özelliklere sahip oldu. Bu sevindirici gelişmeyi herkese duyurmak ve borsamızın üye sayısını artırmaya yönelik bir tanıtım kampanyası için parifix.com‘un özelliklerini ve kullanımını anlatacağınız en az 2 dakikalık bir video çekmeye veya en az 500 kelime blog yazmaya davet ediyoruz.

31 Ocak 2019 Tarihine kadar en çok etkileşim* alan içerikler ödüllendirilecektir.

Parifix’ten Toplam 4 BTC ödüllü sosyal medya yarışması

Ne Yapacaksınız?
 • Parifix ile ilgili bir video veya blog hazırlayın!
 • Çektiğiniz videoyu twitter, facebook, sitenizde veya herhangi bir sosyal medyada paylaşınız
 • İçerik URL’sini (İçeriğin bağlantısını ) yarisma@parifix.com adresine adınız soyadınız ve Parifix Üye ID’niz ile birlikte gönderiniz.
ÖDÜLLER
 • Birinci’ye : 1 BTC  + 10.000 KZE + 10.000 XTG + 5.000 UPC
      
 • İkinci’ye : 0.5 BTC + 5.000 KZE + 5.000 XTG + 2.500 UPC
      
 • Üçüncü’ye : 0.1 BTC + 2.500 KZE + 1.000 XTG + 1.250 UPC
      
 • Tüm katılımcılara** : 10 SKK  + 50 XTG + 25 UPC
Şartlar ve Kurallar
 • Üreteceğiniz içerik orijinal ve kendi fikriniz olmalıdır. Bir başkasından alıntılama veya kopya içerikler kabul edilmeyecektir.
 • Başvurular 5 / 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılmalıdır
 • Yarışmaya birden fazla içerik ile başvuramazsınız.
 • Yarışmaya parifix.com üyeliği olan herkes ( bloglar, youtube kanalları, fenomenler vs..) katılabilir.
 • Başvuru için içerik URL’si, Adınız soyadınız ve  Parifix Üye ID’niz ile birlikte yarisma@parifix.com’a göndermelisiniz.
 • Üretilen içerikler 31 Ocak 2019 tarihine kadar yayında ve erişilebilir olmalıdır.
 • Ödüller 11 Şubat 2019 tarihinde pariblog’da yayınlanacak ve ödülleri aynı gün gönderilecektir.
 • Katılımcının parifix.com hesabı onaylanmış ve kimlik doğrulaması yapılmış olmalıdır.
 • Blog üreticileri blog içinde parifix.com’a ref’li link verecektir. (parifix.com/?r=SizinID) Referral link ile üye olan bir kişi bir beğeni sayılacaktır.
      
 • Bir video birden fazla mecrada yayınlanamaz.
* Etkileşim hesaplaması : Twitter için retweet sayısı * beğeni, facebook için beğeni * paylaşım sayısı, youtube ve diğer sosyal medyalar için beğeni sayısı, blog üreticileri için parifix’e referal link ile kayıt olan kişi sayısını ifade eder. Tüm hileli işlemler iptal edilecektir.
** Yarışmaya kurallara uygun şekilde başvurup, hazırlanan içeriğin kabul edildiğini kendisine e-posta ile bildirilen kişileri kapsar.
*** 4 BTC Toplam Ödül : 01 Aralık 2018 tarihi itibariyle geçerli kurlardan hesaplanmıştır. Toplam başvuru sayısı 125 olarak baz alınmıştır.


https://www.parifix.com
4
Yeni Siteler / Cevirce.com ile İngilizce Türkçe çeviri yapmak çok kolay!
« Last post by admin on December 04, 2018, 03:52:56 PM »
Web site adı : Cevirce.com

Sitenin başlığı : Cevirce.com ile İngilizce Türkçe çeviri yapmak çok kolay!

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Kasım 2015

Site ile ilgili açıklamalar : İngilizce metinleri Türkçe'ye ya da Türkçe metinleri İngilizce'ye çevirmek mi istiyorsunuz? Hemen cevirce.com isimli internet adresine giriş yapın ve buradan ihtiyacınız olan çeviri işlemini kolayca gerçekleştirin.

İngilizce Türkçe çeviri sitesi arayanlar, hiç tereddüt etmeksizin cevirce.com adresine giriş yapabilir. Sitedeki ilgili alana İngilizce cümleler yazdığınız anda, otomatik olarak bu cümleleriniz Türkçe diline çevrilecektir. Çeviri işleminin tamamlanması adına herhangi bir tuşa basmanıza dahi gerek olmaz. Sistem, aynı saniyede tercümeyi yapar.

Cevirce.com adresi üzerinde, sadece İngilizce Türkçe çeviri sayfası yer almaz. Burada aynı zamanda Rusça Türkçe çeviri bölümü de mevcuttur. Rusça'dan Türkçe'ye ücretsiz olarak tecrüme hizmeti almak isterseniz, bu siteden muhakkak yararlanınız.

Kullanışlı, şık ve sade tasarımı ile ön plana çıkan cevirce.com adresi, her geçen gün daha da büyümektedir. Siteye bağlananlar, burada gerek Almanca Türkçe çeviri sayfası, gerek Çince Türkçe çeviri sayfası, gerek Portekizce Türkçe çeviri sayfası, gerekse de Türkçe Arapça çeviri sayfası bulabilir. Sitede yüzlerce dilde metin çeviri sayfaları sizleri bekliyor olacak.

Akıllı telefonunuz vasıtasıyla, çeviri gerçekleştirmek isterseniz, bu siteden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Mobil uyumlu tasarıma sahip cevirce.com sitesi sayesinde, çeviri ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceksiniz.

Arzu edenler, parmaklarını yormadan, sadece mikrofununa konuşarak da, bu siteden çeviri yapabilecektir.

5
Yeni Siteler / Klima, Kombi, Beyaz Eşya Servisi, Baca Temizleme Ustaları ve Fazlası
« Last post by admin on December 04, 2018, 03:26:58 PM »
Site İsmi : Hemengeliriz.com

Site Konusu : Klima, Kombi, Beyaz Eşya Servisi, Baca Temizleme Ustaları ve Fazlası

Domain Kayıt Zamanı : 07 / 2017

Tanıtım ve Açıklamalar : Klimanız mı arızalandı? Hiç vakit kaybetmeden hemengeliriz.com adresine giriş yapın ve buradan size en yakın Klima Servisi ile iletişim kurmanın keyfine varın.

Sitede Türkiye'nin 81 ilinden, çok sayıda Kombi Servisi de yer almaktadır. Kombinize periyodik bakım yaptırmak istiyorsanız, bu platformdan kendinize bir kombi servisi seçebilirsiniz.

Buzdolabınız, çamaşır makineniz ya da bulaşık makineniz size problem yaratıyorsa, hiç endişe etmeyin. Zira hemengeliriz.com isimli internet sitesi, sizi bu probleminizden en hızlı şekilde kurtaracak bağlantılara sahiptir. Siteyi ziyaret edenler, karşılarında çok sayıda farklı ilden Beyaz Eşya Servisi görebilir.

Gerek Baca Temizleme ustaları, gerek birbirinden değerli petek temizleme uzmanları bu sitede telefonlarınızı bekliyor olacak.

Arayın, hemen geliriz sloganı ile faaliyetlerini başarıyla sürdüren bu özel oluşum, her geçen gün daha da büyümektedir. Oluşum içerisinde, her işin ustaları kendine yer bulmuştur. Siz de herhangi bir işte ustalaşmış iseniz, buraya kendi ilanınızı ekleyebilirsiniz. Sitede gerek Petek Temizleme firmaları, gerek su tesisatçıları, gerek çilingirler, gerekse de uydu servisleri bulunabilecektir.
6
Web Site Adı : Hemengeliriz.com

Site Başlığı : Elektrikçi, Çilingir Su Tesisatçısı Ustaları Hemengeliriz.com adresinde!

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 2017

Site Tanıtımı : Acilen bir elektrik ustasına mı ihtiyaç duydunuz? Bu durumda sizlere, hemengeliriz.com isimli web adresini tavsiye ederim. Nitekim site içerisinde, her ilden çok sayıda Elektrikçi yer almaktadır. Dilediğiniz elektrikçi ile buradan kolayca irtibata geçebilirsiniz. 

Kapıda kaldı iseniz, asla endişe etmeyin. Bu özel sitede sizi ülkemizin her ilinden çok sayıda farklı çilingir de bekliyor olacaktır. Çilingir arayanlar, artık hangi siteye girmesi gerektiğini biliyor.

Su Tesisatçısı arayanlar, bu hususta da hemengeliriz.com adresinden en iyi şekilde yararlanabilir. Size en yakın su tesisatçısını, sadece birkaç saniyenizi ayırarak tespit edebileceksiniz.

Banyonuz için Tıkanıklık Açma hizmeti almak isterseniz, yine doğru adreste olduğunuzu söylemeliyim. Tıkanıklık açma konusunda onlarca farklı uzman, bu site içerisinde yer almıştır.

Modern aletlerle, asla kırmadan ve dökmeden Su Kaçağı Tespiti yaptırmanız gerekiyorsa, hemengeliriz.com sitesine başvurmanızı şiddetle öneriyoruz.

Sitede ziyaretçileri, tam 81 farklı ilden her işin uzmanları hep bir arada beklemektedir.

Arayın, Hemen Geliriz!
7
Yeni Siteler / Bade Butik, Instagram’ın En Büyük Kadın Giyim Butiklerinden Birisi
« Last post by admin on December 03, 2018, 05:29:22 PM »
Web Site İsmi : Badebutik.com

Site Başlığı : Bade Butik, Instagram’ın En Büyük Kadın Giyim Butiklerinden Birisi

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2017

Site Tanıtımı : Badebutik.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren alışveriş sitesinde, çok sayıda kadın giyim ürünü bir araya getirilmiştir. Siteye giriş yapanlar, dilediği kıyafet ya da aksesuarı tek tuşla satın alabilir.

Kadınlara yönelik giyim ürünleri satan Bade Butik, yazımızın başında da vurgulamış olduğumuz gibi, Instagram platformunun en önemli kadın giyim sayfaları arasında yer alır.

Müşterilerine gerek kadın üst giyim, gerek kadın alt giyim, gerek çeşit çeşit elbise, gerekse de aksesuar sunan Bade Butik, son derece zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

İnternetten avantajlı fiyatlarla, kaliteli kadın giyim ürünleri sipariş etmek isterseniz, siz de pek çok kişi gibi badebutik.com isimli web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sitede bluzlardan ceketlere, hırkalardan kazaklara, eteklerden taytlara, trikolardan tuniklere kadar birçok farklı ürüne rastlayabileceksiniz.

Yeni sezon kadın alt giyim ve üst giyim ürünlerini badebutik.com içerisinde bulmanız mümkündür. Herkese keyif dolu alışverişler dileriz.
8
Yeni Siteler / LORD FX ile Dünya Ticaretine Adım At
« Last post by admin on December 03, 2018, 04:35:14 PM »
                                                                 LORD FX ile Dünya Ticaretine Adım At

          Lord Fx Limited Londra merkezli bir kuruluş olup,İngiliz Milletler Topluluğu apoleti ile geniş vizyonlu bir şirket kökenine sahiptir. Lord FX 2006 takvim yılı başlangıcı ile menşei Londra olmak üzere günümüze gelindiğinde 19 farklı pazarda global döviz, emtia ve CFD piyasalarında hizmet veren bir aracı kuruluştur. 12.000.000 sterlin ödenmiş sermayesi bulunmaktadır. Lord Fx Limited uluslararası standartlarda kabul görmüş önde gelen denetim merciileri tarafından periyodik aralıklarla denetlenmektedir. Lord Fx Limited kaliteli hizmet anlayışı,güçlü mali yapısı ve faaliyet alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Kurumsal Yönetim İlkelerine göre yatırımcılarına hizmet vermektedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Lord Fx Limited 19 ülkeden yatırımcı kabul etmektedir.Lord FX Limited tüm ulusal denetleme kuruluşlarının tabi olduğu global denetleme kuruluşu olan CFA Kuruluşu tarafından lisanslanmaktadır. İlgili CFA lisansımızın kapsadığı ve geçerli olduğu ülkelerden yatırımcı kabul etmekteyiz. Global döviz,emtia ve CFD piyasalarında Lord Fx ile daha güçlüsünüz.
   
      Lord FX ilerici vizyonu gereği en ileri platform olan Meta Trader5 platformunu kullanmaktadır.Lord FX ile hafta içi 24 saat Döviz,Altın,Gümüş,Petrol,Kripto,Kakao,Pirinç,Kahve,Tütün,Endex ve Onlarca Yatırım enstrümanı  ticareti  yapabilirsiniz.Üstelik tüm bu ticaretinizi telefonunuzda mobil uygulamadan veya bilgisayarınızdan yapabilirsiniz.

      Lord FX ile yalnızca 100$ ile ticarete başlamak mümkündür.Forex piyasalarının sunmuş olduğu ‘’Kaldıra璒 imkanı ile sermayenizin 500 katına kadar yatırım yapma imkanı sunmaktadır.Lord FX yatırım araçlarında çift yönlü yatırım mümkündür.Bir ürünün değerlenmesine olduğu gibi değer kaybetmesine de yatırım yapılabilmektedir.Lord FX yatırımcılarının yalnızca yatırımlarına aracılık etmektedir.Yatırımcıların Lord FX Meta Trader5 ekranından yapmış oldukları alım-satımları ilgili finans merkezlerine ‘’bridge ‘’ (iletmek)  göndermektedir.Lord FX dünyanın önde gelen garantör kuruluşlarından olan İFCOMM ile yapmış olduğu anlaşma gereği,yatırımcılarının fonlamalarını 100.000 dolara kadar sigorta etmiş bulunmaktadır.

     Siz de 100 dolar ile hemen ticarete başlamak için Lord FX sitesini hemen ziyaret edin. Yatırımcı dostu olan Lord FX , yatırımcılarının piyasa koşullarına adapte olması adına ayrıca sanal para ile  yatırımcılarının deneme hesabından gerçek piyasada alım-satım yapmalarını da sağlamaktadır.
9
Yeni Siteler / Medikal sarf malzemeleri - Sesmed Medikal
« Last post by admin on December 02, 2018, 09:57:39 PM »
Medikal sarf malzemeleri - Sesmed Medikal

Hastanelere yönelik ürünler pazarlayan Sesmed Medikal, sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Yoğun bakım ünite projeleri ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, bu hususta Sesmed Medikal yetkililerine başvurabilirsiniz.

Sesmedikal.com isimli web sitesine giriş yaparak, firmanın tüm ürünlerini kapsamlıca inceleme fırsatı bulabileceksiniz.

Biyokimya kitleri ve laboratuvar cihazları da satan Sesmed Medikal için müşteri memnuniyeti büyük önem arz eder. Kurulduğu ilk günden bu yana, çok sayıda hastaneye ekipman kazandıran Sesmed Medikal, anahtar teslim hastane projeleri de gerçekleştirir.

Hastane ekipmanları satış firması arıyorsanız, siz de hiç vakit kaybetmeden sesmedikal.com adresini ziyaret ediniz. Site vasıtasıyla, firmanın güncel referans bilgilerine de gözatabileceksiniz.
10
Yeni Siteler / En İyi Tanıtım Videosu Çekimi
« Last post by admin on December 02, 2018, 09:43:00 PM »
En İyi Tanıtım Videosu ÇekimiFirmaların ürettikleri ürünlerden ya da sağladıkları hizmetlerden haklı olarak iyi bir verim alması gerekir. Ancak bu noktada her firma açısından önemli olan konu ise yeterince doğru bir stratejinin izlenmesidir. Bu sıkı rekabet ortamında özellikle firma tanıtım filmi gibi çalışmalar çok etkili bir işleve sahiptir. Çünkü bu sayede birçok insana yapılan işin niteliği ve hizmetlerin kapsamı hakkında hızlı bir bilgilendirme sağlanabilir.

Tanıtım Filmlerinin Başarıya Katkıları

Günümüz modern çağında insanların birbirleriyle etkileşim kurabilmesi çok daha kolay bir hale gelmiştir. Çünkü hayatımıza giren teknolojik yenilikler buna en elverişli imkânları sağlamıştır. Bu özellikle sosyal iletişim yollarıyla çok etkili bir şekilde gerçekleşmektedir. Kaliteli bir fabrika tanıtım filmi hazırlanarak bu alanların güçlü etkisinden yararlanmak gerekir. Çünkü insanlar bu sosyal iletişim kanallarını sıklıkla kullanmaktadırlar.

Tanıtım Filmi İçin Profesyonel Hazırlık

Hedef kitleye etkili bir şekilde ulaşmak için insanların alışkanlıklarını çok iyi analiz etmek gerekir. Günümüzde insanlar videolar ve görselliğe daha çok önem vermektedirler. İyi bir ürün tanıtım filmi ile insanlara kendi ürünlerinizin niteliklerinden bahsedebilirsiniz. Bizler http://www.hdtanitimfilmi.com/ olarak profesyonel kadromuzla sizlere kaliteli bir şirket tanıtım filmi hazırlayarak sektördeki gelişimlerinize destek olmaktayız.
Pages: [1] 2 3 ... 10