Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Yeni Siteler / Empatik İnsan Kaynakları
« Last post by admin on December 15, 2017, 06:34:32 PM »
Web Site İsmi : Empatik.com

Site Başlığı : Empatik İnsan Kaynakları

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ocak 2008

Site Tanıtımı : Şirketinize gelen iş başvurularını en iyi şekilde değerlendirmek adına, Empatik insan kaynakları ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Empatik İK, müşterilerine seçme ve yerleştirme danışmanlığı gibi hizmetler sunmaktadır. Adaylar ile görüşmeler yapan ve uygun adayları şirkete raporlayan Empatik İK, sektörün öncülerindendir.

İnsan kaynakları yönetimi konusunda profesyonel bir hizmet almak için, siz de pek çok kurum gibi Empatik İK ile çalışmalısınız. Empatik İK, yaklaşık 40 bin aday değerlendirmesi yapmış ve 10 bin kişinin işe alınması için kurumlara rapor vermiştir.

İnsan kaynakları danışmanlık hizmeti arayan kurumlar, hiç vakit kaybetmeden Empatik İnsan Kaynakları ile iletişim kurabilir. Firmaya ulaşmak adına, empatik.com isimli internet adresini ziyaret edebilir ya da aşağıdaki kanallara başvurabilirsiniz. Empatik.com adresinde, Empatik tarafınca sunulan hizmetler hakkında son derece detaylı bilgiler sizleri bekliyor olacaktır.

Adres: Ali Rıza Gürcan Caddesi Kat:1 D:3 Merter Güngören/İstanbul
Telefon: 0212 216 46 46
2
Yeni Siteler / Tüm platformlardaki oyunlar Crackoyun.com sitesinde bir arada!
« Last post by admin on December 15, 2017, 05:46:46 PM »
Web site adı : http://crackoyun.com

Sitenin başlığı : Tüm platformlardaki oyunlar Crackoyun.com sitesinde bir arada!

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Kasım 2017

Site ile ilgili açıklamalar : Crackoyun.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hepiniz hoş geldiniz. Site aracılığı ile tüm platformlardan oyunları indirme fırsatı bulabileceksiniz.

İnternetten crack oyun indirmek istiyorsanız, gönül rahatlığıyla bu siteye giriş yapabilirsiniz. Sitede; psp, android, ps2, ps3, xbox 360 ve pc dahil olmak üzere pek çok sayıda farklı platformdan oyunlar bir araya getirilmiştir.

Oyun tutkunları, bundan sonra crackli oyun indirmek istediği anda hangi siteye girmesi gerektiğini biliyor. İnternetteki bütün crackli oyunların bir arada yer aldığı crackoyun.com adresi, her geçen gün daha da büyümekte. Sık güncellenen ve zengin içeriği ile ön plana çıkan site, oyun tutkunlarının adeta vazgeçilmezi olmuştur.

Sitedeki crack oyunlar için bolca sayıda indirme alternatifi bulunur. Ziyaretçiler, herhangi bir oyun için Turbobit ve Rapidgator gibi farklı indirme alternatifleriyle karşı karşıya kalacaktır.

Siteyi beğendiğiniz takdirde, oyun meraklısı olan dostlarınıza da önermeyi unutmayınız. Herkese şimdiden iyi oyunlar dileriz.
3
Yeni Siteler / 15 Aralık 2017 tarihinde Star Wars: The Last Jedi sinemalara geliyor
« Last post by admin on December 13, 2017, 06:21:56 PM »
15 Aralık 2017 tarihinde Star Wars: The Last Jedi sinemalara geliyor

Bilim kurgu tutkunları, 15 Aralık 2017 tarihinden itibaren, Star Wars serisinin yeni filmini izleme şansı bulabilecektir. Film, bu tarihte ülkemizde sinemalara gelecektir. Star Wars - The Last Jedi 2017 isimli filmi, sinemada değil, internet üzerinden ücretsiz olarak seyretmek isterseniz, https://hdfilmbro.com içerisine girmenizi tavsiye ederiz.

Star Wars - The Last Jedi 2017 HD izle linki üzerinden, çok konuşulacak olan bu filmi keyifle izleyebileceksiniz. Filmde Carrie Fisher Leia karakterini, Daisy Ridley ise Rey karakterini canlandıracak. Mark Hamill'i ise bu filmde Luke Skywalker rolünde görebileceğiz. Tüm Yıldız Savaşları meraklılarını hdfilmbro.com adresine bekliyoruz.
4
Yeni Siteler / Sauna ekipmanları buradan alınır!
« Last post by admin on December 13, 2017, 05:26:57 PM »
Sauna ekipmanları buradan alınır!Her gün çok sayıda kişi https://www.havuzsepeti.com.tr isimli internet adresine bağlanarak, buradan sauna ekipmanları satın almaktadır. Siz de saunanız için ekipman ihtiyaçlarınızı bu site üzerinden en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Sitede sadece sauna ekipmanları mı kendine yer bulmuştur? Elbette hayır. Buradan sauna ekipmanlarına ek olarak; çeşit çeşit havuz kimyasalı, birbirinden kaliteli buhar odası malzemeleri, en lüks prefabrik havuzlar ve fazlasını satın alma şansına sahip olabileceksiniz.

Havuz Sepeti müşteri temsilcilerine ulaşmak için, 0216 706 33 10 veya 0533 302 36 25 numaralı telefonlardan dilediğinizi hemen arayınız. Herkese şimdiden keyif dolu alışverişler dileriz.

Etiketler: Sauna ekipmanları, havuz malzemeleri, havuz kimyasalları, havuzsepeti.com.tr
5
Yeni Siteler / OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
« Last post by admin on December 13, 2017, 04:31:11 PM »
OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin temel amacı; iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatın ışığı altında, kuruluştaki söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bu ortamı yönetmektir.

OHSAS 18001 bir kaç başlık altında şu şekilde toplanabilir.

    + Çalışanları korumak: Çalışanları işyerinde oluşabilecek olumsuz etkilerden korumak, rahat ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak iş sağlığı ve güvenliğinin ana amacı olmaktadır.
    + Üretim güvenliğini sağlamak: İş kazaları ve meslek hastalıkları sebebiyle oluşabilecek iş gücü ve iş günü kayıplarının en aza indirilmesi, dolayısıyla iş veriminde artışın sağlanmasıyla üretimin (ürün/hizmet) korunması iş sağlığı ve güvenliğinin amaçlarından biridir.
    + İşletme güvenliğini sağlamak: Çalışma ortamlarında alınan tedbirlerle, işletmeyi tehlikeye sokabilecek yangın, patlama, makine arızaları ve devre dışı kalmaların ortadan kaldırılması işletme güvenliğini sağlayacaktır.
OHSAS 18001 İle İlgili Bazı Tanımlar

Kaza: Ölüme, hastalığa, yaralanmaya, hasara veya diğer kayıplara neden olan istenmeyen olay.
Zarar: İnsanların yaralanması, hastalanması, malın, çalışılan yerin zarar görmesi veya bunların birlikte gerçekleşmesine sebep olabilecek olası kaynak ve durum.
İş Sağlığı ve Güvenliği: Çalışanların, geçici işçilerin, müteahhit personelin, ziyaretçilerin ve çalışma alanındaki diğer insanların refahını etkileyen etkenler ve şartlar.
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi: Kuruluşun faaliyetleri ile ilgili ISG riskleri yönetimini kolaylaştıran, tüm yönetim sisteminin bir parçasıdır. Bu kuruluş yapısını, faaliyet planlarını, sorumlulukları, deneyimleri, süreçleri, prosedürleri ve kuruluşun ISG politikasının geliştirilmesi, uygulanması, iyileştirilmesi, başarılması, gözden geçirilmesi ve sürdürülmesi için kaynakları kapsar.
Risk Değerlendirmesi: Bütün süreçlerde, riskin büyüklüğünü tahmin etmek ve riske tahammül edilip edilemeyeceğine karar vermek.
Performans: Kuruluşun ISG politika ve hedefleri temel alınarak, sağlık ve güvenlik risklerinin kontrolü ile ilişkili ISG yönetim sisteminin ölçülebilir sonuçları.
Güvenlik: Kabul edilemez zarar riski altında olmama durumu.
Katlanılabilir Risk: Kuruluşun, yasal zorunluluklara ve kendi ISG politikasına göre, tahammül edebileceği seviyeye indirilmiş risk.
İlgili Taraflar: Bir kuruluşun İş Sağlığı ve Güvenliği performansıyla ilgili olan veya bu performanstan etkilenen kişi veya grup.
Olay: Bir kazaya yol açan veya bir kazaya neden olabilecek potansiyeli olan durum.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini almak isteyen işletmeler için öncelikle standart yapısını bilen bir OHSAS 18001 Danışman veya Eğitmenlerine ihtiyaç vardır. Hedef Kalite Danışmanlık gibi danışman firmalar vasıtası ile işletmenin genel işleyiş yapısı kontrol edilerek buna uygun olarak bir dokümantasyon hazırlanmaktadır.

Hazırlanan dokümantasyona göre çalışanlara gerekli eğitimler verilmektedir. Yapılan dokümantasyon çalışmasında organizasyon yapısı, görevler, yetki ve sorumluluklar belirlenir. Risk analizi ve değerlendirmeleri yapılır.
Acil durum planlamaları, kazalar, tatbikatlar, ramak kala olayları ve tüm standartın gerektirdiği iş sağlığı uygulamaları etkin şekilde yapılır.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği sistemini nasıl denetleyebileceğinizi, nasıl gözden geçireceğinizi ve nasıl iyileştirebileceğinize yönelik olarak gerekli çalışmaları yapar. Tüm bunların sonunda OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Belgelendirme kurumlarına başvuru yaparak denetim yapılmasına yardım eder. Denetim esnasında çıkan eksikler olursa bunların tamamlanması konusunda refakatçi rolünü üstlenir ve OHSAS 18001 Belgesinin işletmenize verilmesini sağlar.

Bu gibi konularda OHSAS 18001 Standartlarını, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini uygulamak isteyen bütün işletmeler için yukarıdaki hizmetlerde destek olmaktayız..

Kaynak: https://www.hedefkalite.com/belgelendirme-danismanlik/ohsas-18001-is-sagligi-ve-guvenligi-yonetim-sistemi-danismanlik

Hedefkalite.com
6
Yeni Siteler / Kredi notu ve kredi sicili hakkında bilgiler bu sitede
« Last post by admin on December 09, 2017, 05:17:05 PM »
Web Site İsmi : Kredibilgi.org

Site Başlığı : Kredi notu ve kredi sicili hakkında bilgiler bu sitede

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2017

Site Tanıtımı : Kredibilgi.org adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesi hoş geldiniz. Site aracılığı ile krediler hakkında son derece kıymetli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulunmayı planlıyorsanız, öncesinde mutlaka kredibilgi.org sitesini ziyaret ediniz. Bu siteye yapacağınız ziyaret sayesinde, kredilerle alakalı en iyi şekilde bilinçlenebileceksiniz.

Krediye ihtiyacı olan kişilerin, kredi notu yeterince yüksek değil ise, bu durumda bankalar talepleri geri çevirebilmektedir. Bu bağlamda, kredi alabilmek adına iyi bir kredi notuna sahip olmak elzemdir. Aldığınız kredileri zamanında ödeyebilir iseniz, bu kredi notunuza olumlu yansıyacaktır. Kredibilgi.org adresi içerisinde, kredi notları üzerine aklınıza takılan tüm sorulara, tek tek en detaylı yanıtları alabilirsiniz.

Kredi sicili nasıl temizlenir ve kredi sicilini etkileyen faktörler nelerdir gibi sorulara yanıt almak için de, yine kredibilgi.org sitesine girmenizi tavsiye ederiz. Sitede sadece kredi notu ve kredi sicili ile ilgili bilgiler yer almaz. Buradan bankaların iletişim bilgilerine ulaşabilir, bitcoin gibi kripto paralar hakkında bilgi sahibi olabilir, kredi kartı limit arttırma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.
7
Yeni Siteler / Boşanma aşamasında olan çiftler için tavsiye
« Last post by admin on December 06, 2017, 06:25:51 PM »
Boşanma aşamasında olan çiftler için tavsiye

Anlaşmazlık yaşayan ve boşanmayı düşünen çiftler, boşanma davaları ile ilgili eceguneyli.av.tr adresi üzerinden önemli bilgiler alabilir. Sitede evlilik, velayet, boşanma gibi konular hakkında birbirinden kıymetli paylaşımlar kendine yer bulmuştur. Adana avukat sitesi olan eceguneyli.av.tr ile birlikte, başta aile hukuku olmak üzere pek çok hukuki mesele üzerine bilgi edinebileceksiniz.

https://www.eceguneyli.av.tr platformundan çok faydalanmış biri olarak, sizlere de bu siteyi tavsiye etmek istedim. Siteden memnun kalırsanız, boşanma davası süren dostlarınıza siz de önerebilirsiniz. Eceguneyli.av.tr üzerinde ceza hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku gibi konular da işlenmiştir. Bu siteye giriş yapanlar, hukuki bilgilerini arttırma fırsatı bulabilecektir.

Web: Eceguneyli.av.tr
8
Yeni Siteler / Nihat Çukurkaya: İnsan kaynaklarının stratejik önemi zamanla artacak
« Last post by admin on December 05, 2017, 05:00:42 PM »
Nihat Çukurkaya: “İnsan kaynaklarının stratejik önemi önümüzdeki yıllarda daha fazla hissedilecek.”Global şirketlerde insan kaynakları danışmanlığına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Bu durumun yaşanılmasında insan kaynakları danışmanlık hizmetlerinin firmalara sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetin etkileri oldukça fazladır. Bu konuda haberimizde Türkiye’de uzun yıllar Üst Düzey Yöneticilik ve Danışmanlık çalışmaları yapmış Nihat Çukurkaya ile konuyu detaylandırdık.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde İnsan Kaynakları Danışmanlığı yapan sektörün önde gelen isimlerinden Nihat Çukurkaya ile konuştuk. Çukurkaya Kariyer.net’e Ceva Lojistik ile ilgili vermiş olduğu bilgilerin ışığında bizlere önemli bilgiler aktardı.

İşe Alım ve Yerleştirme Politikalarımız şirketimizin Üst Yönetim Kadrosunun katılımı ile gerçekleşen yıllık “Stratejik İnsan Kaynakları Toplantısı”nda belirlenmektedir. Stratejilerin belirlenmesinde en önemli veriler şirketimizin gelecekteki büyüme planları ve yatırım stratejileri olmaktadır. Belirlenen stratejiler doğrultusunda yıl boyunca planlandığı şekilde işe alımlar yapılmaktadır.

Nihat Çukurkaya ardından şöyle devam etti; İşe alım politikamızda ilk ve en önemli aşama iş analizleri ve davranışsal yetkinliklerin detaylı olarak tanımlanmasıdır. Bu çalışmaların tamamlanması sonrası aday arama sürecine geçilmektedir. Diğer önemli aşama ise adayların ilgili pozisyonlar için objektif kriterlerle değerlendirilmesi ve şirket vizyonuna ve kültürüne uygun kişilerin şirketimize kazandırılmasıdır. İhtiyaç duyulan pozisyon için alınan başvuruların pozisyon için gerekli niteliklere uygun olup olmadığı konusunda İnsan Kaynakları Departmanı tarafından ön eleme yapılmaktadır. İlgili pozisyon için uygun görülen adaylarla ilk görüşme İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılır. Uygun görülen adaylar pozisyonun bağlı olacağı yöneticiyle görüştürülür ve kesin aday belirlenir. Nihat Çukurkaya burada belirlenen adayla ilgili detaylı referans kontrolü yapılmasının önemli olduğunu vurguluyor ve bunun ardından adayın işe yerleştirme sürecinde iş teklifinde bulunulduğundan söz ediyor.

İşe alımda en çok kullandığımız yöntem internet üzerinden başvuruların alınmasıdır. İnsan Kaynakları Danışmanlığı üzerinde Türkiye’de ve Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin diğer şehirleri başta olmak üzere yurt dışında  önemli çalışmalara imza atan Nihat Çukurkaya Kariyer.net ile ilgili avantajları şu şekilde sıraladı;
 • Adaylara çok daha hızlı ve kolay ulaşabilme imkanı,
 • Çok zengin ve nitelikli bir aday veri tabanına etkin bir şekilde ulaşabilme imkanı,
 • Sürekli güncellenen özgeçmişlere ulaşabilme imkanı,
 • İşe alım maliyetlerimizin önemli oranda azaltılması olarak sıralayabiliriz.
İnsan kaynakları danışmanlığı oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunan bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda insan kaynaklarının seçimi işlemlerinden insan kaynaklarının etkilim bir şekilde yönetilmesine varıncaya kadar oldukça geniş kapsamlı bir hizmet alanı bulunmaktadır. Global firmaların sayısının hızla artıyor olması, global bazda insan kaynaklarının önemini arttırıyor. Bu durumun doğal sonucu olarak ise, global şirketlerde insan kaynaklarına olan ilgi gün geçtikçe çoğalıyor. Bu durum ülkemiz için de geçerli olan bir durum olarak karşımız çıkıyor. Bu kapsamda insan kaynakları danışmanlık hizmetlerinin destek sunduğu bazı hizmetlerin şu şekilde sıralanması mümkün oluyor;
 • İnsan kaynaklarının genel değerlendirilmesini yapma
 • Yetkinlik mülakatlarını gerçekleştirme
 • İngilizce ve diğer farklı dillerde mülakat ve değerlendirme yapma
 • Referans araştırmaları yapma
 • Personel ve yöneticilerin seçimini ve yerleştirilmesini yapma
 • İş akitlerinin hazırlanması
 • Kişilik analizlerinin yapılması ve testlerin uygulanması
İnsan kaynakları alanında hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sunma noktasında ülkemizde de son zamanlarda pek çok firma hizmet sunmaktadır. Bu noktada kurum ve kuruluşların talepleri doğrultusunda etkili bir hizmet sunmak, beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. İnsan kaynakları danışmanlık hizmetleri öncelikle etkili bir insan kaynakları biriminin oluşmasını sağlamaktadır. Sonrasında ise firmaların bünyesinde çalışan insanların yüksek performanslı çalışmaya yönelik gerekli çalışmaları yürütmektedir.

Nihat Çukurkaya İnsan Kaynaklarının ve İnsan Kaynakları Yönetiminin stratejik değişiminden de şöyle söz etti; “Önümüzdeki yıllarda organizasyonların içerisinde İnsan Kaynaklarının stratejik önemlerinin daha fazla hissedileceğini ve konumlarının daha da fazla sağlamlaşacağını düşünüyorum.”

Global şirketler küresel bazda dev ekonomileri yönetme kabiliyeti olan firmalardır Bundan dolayı bu ölçekteki firmaların insan kaynakları biriminin etkili bir şekilde yönetilmesi şart olmaktadır. İnsan kaynaklarının biriminin etkili bir şekilde yönetilebilmesi esasında profesyonel bir ekip işidir. Bundan dolayı global şirketlerde insan kaynakları danışmanlığı hayati derecede önem arz etmektedir. Bu durum ülkemizdeki global şirketler için de geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca büyük ölçekli firmaların yönetilmesinin zorluğu düşünüldüğünde, teknik olarak destek almalarının şart olduğu gerçeği de ortaya çıkmaktadır.
9
Yeni Siteler / Buhar odası, Türk hamam ve Havuz imalatı
« Last post by admin on December 05, 2017, 04:17:43 PM »
Buhar odası, Türk hamam ve Havuz imalatı

Başta havuz imalatı olmak üzere; havuz suyu analizi, havuz bakımı gibi hizmetleri Çilek Havuz firmasından alabilirsiniz. Bu firma ile iletişime geçenler havuzun yanı sıra sauna, buhar odası, Türk hamamı, kar odası ve havuz çevresi de yaptırma şansı bulabilecektir.

En ekonomik fiyatlarla kaliteli bir havuz imalatı hizmeti satın almak isterseniz, siz de bundan sonra cilekhavuz.com.tr adresine giriş yaparak, buradan Çilek Havuz yetkililerine ulaşınız. Hizmet taleplerinizi dilediğiniz takdirde 0532 132 32 88 numaralı telefonu arayarak da iletebilirsiniz.

Çilek Havuz & Sauna İnşaat San.Tic.Ltd.Şti adresi: Uğurmumcu Mh. Uzunyurt Sk. Görmezler Sitesi B Blok No:4/A Kartal - İstanbul

10
Yeni Siteler / CSS Türkiye - Ankara temizlik firması
« Last post by admin on December 04, 2017, 03:41:52 PM »
CSS Türkiye - Ankara temizlik firması

CSS Türkiye, Ankara'da faaliyet gösteren bir temizlik şirketidir. Şirket ile irtibat kuranlar, son derece nitelikli bir temizlik hizmeti satın alabilecektir.

Ankara temizlik firmaları arasında en çok tercih edilen firma olan CSS Türkiye, müşterilerine endüstriyel temizlik çözümleri sunar. Buradan tesis temizliği, fabrika temizliği, konut temizliği ve site temizliği gibi endüstriyel temizlik hizmetleri satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Peki CSS Türkiye ile iletişime geçmek için hangi adrese başvurmalıyım diye soracak olursanız, sizlere bu konuda cssturkiye.com isimli internet adresini tavsiye ederim. Site üzerinden hem CSS Türkiye adlı Ankara temizlik firması hakkında bilgiler edinebilecek, hem de firma ile irtibat kurabileceksiniz.
Pages: [1] 2 3 ... 10