Author Topic: İstanbul özel fen lisesi  (Read 1953 times)

admin

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
    • oyunsiteniz
İstanbul özel fen lisesi
« on: May 31, 2015, 03:10:15 PM »
İstanbul özel fen lisesi

Hangi Özel Okulu Tercih Etmeliyim?

Gerçekten zor bir karar, düşünsenize ebeveyn olarak vereceğiniz bu karar, çocuğunuzun hayatını direkt olarak etkileyecek. O yüzden ince eleyip sık dokumanız gerekir. Aldığınız karardan pişmanlık yaşamamak için, araştırmalarda bulunmalısınız. Seçilecek olan okulun başarı seviyesi, eğitimci kadrosu, ilk inceleyeceğini başlıklar olmalıdır.

İçiniz rahat olsun

Bu iki kıstastan sonra bir diğer kıstasta, eğitime harcanılacak olan paradır. Yani seçilecek olan özel okulun sizlerden talep edeceği yıllık öğrenim giderinden bahsediyorum. Bu bedelde, dikkat etmeniz gereken hususlardan biridir. Dershanelerin dönüşüm projelerine tabi tutulması, İstanbul özel fen lisesi fırsatlarını kaçırmak istemeyeceksiniz.

Sizlere tam da bu noktada bir öneride bulunmak istiyorum. Özel Mürüvvet Evyap Okulları, gerek makul bir fiyat politikası olsun, gerekse de başarılı bir geçmişi olsun, tam sizlerin aradığı özelliklere uygun bir eğitim kurumudur. Çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bu okula teslim edebilir ve geleceğe doğru emin adımlarla yürümesine tanıklık edebilirsiniz. İçiniz rahat olsun.

imza: Oyun - Forum