Author Topic: İstanbul En İyi Köpek Eğitim Tesisi  (Read 780 times)

baybars

• Sr. Member
    • View Profile
İstanbul En İyi Köpek Eğitim Tesisi
« on: June 06, 2020, 12:07:35 PM »

İstanbul En İyi Köpek Eğitim Tesisi
Firmamız yıllardır İstanbul Beykoz'da değerli köpek sahiplerinin köpeklerine köpek eğitimi hizmeti sunmaktadır. Firmamızın personel kadrosu kendi alanlarında uzman bireylerden oluşmaktadır. Köpek eğitimi dışarıdan bakıldığında basit gibi görünen bir meslek olmasına rağmen pek çok zorluğu vardır. Bu zorlukları aşmak için geniş bir tecrübe ve alt yapıya ihtiyaç duyulmaktadır.

Köpek eğitimi süreçlerinde köpeklerin ve köpek eğitmenlerinin eğlenceli vakit geçirmesi gerekir. Çünkü köpekler zevk almadıkları zaman mutlu olmadıkları zaman hemen dikkatleri dağılır ve farklı şeylere odaklanırlar. Biz köpeklerin memnun olmaları için tamamen pozitif köpek eğitimi standartlarında eğitim sunuyoruz. İlk kez köpek sahibi olan insanlar genelde köpek tuvalet eğitimi konusunda talepte bulunmaktadır. Bunun haricinde diğer popüler köpek eğitimlerimiz ise; yavru köpek eğitimi, temel itaat eğitimi gibi eğitimlerdir. Bizlerde olduğu gibi köpeklerinde hayatının her bölümünde eğitim olmalıdır. Bu köpek ve sahibinin mutlu birlikteliği için çok gereklidir.

Kaynak; https://kopekegitimiokulu.com/