Home » Archive by category "Makyaj Teknikleri"

Güneş koruyucuyu es geçmeyin.

Güneş koruyucuyu es geçmeyin. Güneş koruyucu kullanmak sadece güneşli günlerin değil, kışlık bakım ritüelinizin de demirbaşlarından olmalı. Cildinizi zararlı UV ışınlarına karşı korumak için evden çıkmadan önce ve gün içinde tazelemeye özen göstererek güneş koruyucu uygulayın. Mevsimin cilt üzerinde ortaya çıkardığı kuruluğa karşı destek olmak için ürünü nemlendirici...
Devamı »

Çok amaçlı yağlar kullanın.

Çok amaçlı yağlar kullanın. Kuruyan dirsekler ve tırnak etleri, pul pul dökülen cilt ve daha birçok irili ufaklı cilt problemi için bakım rafınızda çok amaçlı yağlardan bulundurun. Bu ürünler anında yumuşamaya ve neme ihtiyaç duyduğunuz acil durumlarda yardımınıza koşacak.
Devamı »

Kuru fırçalamadan yardım alın.

Kuru fırçalamadan yardım alın. Cilt üzerinde biriken ölü deriden kurtulmak, kan dolaşımını hızlandırmak, dolayısıyla cildi daha iyi besleyip canlandırmak ve tazelemek için kış aylarında rutin bir şekilde kuru fırçalama tekniğini uygulayın. 
Devamı »

Vücudunuzu korumaya alın.

Vücudunuzu korumaya alın. Losyonlar ve hafif sprey formülleri kış aylarında rafa kaldırıyoruz. Vücudunuz için de, güçlü formüle sahip nemlendirici ürünler sık kullanılanlarınızdan olmalı.
Devamı »

Temizleyicilerinizi hassas formüllerden seçin.

Temizleyicilerinizi hassas formüllerden seçin. Kış aylarında cildiniz zaten oldukça hassas, dolayısıyla cildi doğal yağlarından fazlasıyla arındıran, agresif temizleyiciler seçmeyin. Nazik formüllere sahip, cildi temizlerken nemlendirip yatıştıran ürünler kullanın.
Devamı »

Cildi neme hazırlayın.

Cildi neme hazırlayın. Ölü deri üzerinde bir katman oluşturur, doku bozukluğuna sebep olur ve nemlendiricilerin cilde tam olarak nüfuz etmesini engeller. Bu durumu tersine çevirmek için yine hassas bir formül olması şartıyla kimyasal peeling yapan ürünler kullanın.
Devamı »

Online alışveriş platformu Azeee

Online alışveriş platformu Azeee Azeee internet sitesi aracılığı ile siz de hızlı bir şekilde online alışverişin keyfine varabilirsiniz. Alışveriş yapmanın eğlenceli hali olan web sitemiz sizler için her zaman kusursuz çözümler sunmak adına çalışacaktır. Online alışveriş yapmak istediğinizde gönül rahatlığı ile web sitemize giriş yaparak bu ihtiyaçlarınıza yönelik...
Devamı »

https://mapos.com.tr fason lazer kesim teşhir ekipmanları replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com logo destek Trendyol kurye iş başvurusu Cerenler vakfı burs başvurusu Creostand Bedava Hesap 1000 TL Sosyal Yardım Parası Başvurusu Youtube mp3 indir çelik dolap instagram takipçi satın al hava durumu