Home » Genel » Araç değer kaybı hesaplama hizmeti

Araç değer kaybı hesaplama hizmeti

Araçlar için değer kaybı hesaplama ve bu kaybı tahsil etme hizmeti sunan Met Sigorta Danışmanlık, sektörün öncü firmaları arasında yer alır. Sigorta şirketleri, ne yazık ki, araçlarınızdaki değer kaybını yeterince doğru şekilde hesaplamaz. Araçlardaki değer kaybı, sadece parçaların tamir masrafı ile giderilemez. Aracınızı satışa çıkardığınız vakit, kaza yapmış olmanız, ekstra bir değer kaybı doğuracaktır.

Metkurumsal.com isimli internet adresi üzerinden, online araç değer kaybı hesaplaması yapabilirsiniz. Met Kurumsal yetkililerine, yine bu site vasıtasıyla, kolayca ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Trafik kazaları neticesinde, aracınızın değer kaybını en doğru şekilde hesaplayan ve sigorta şirketlerinden bu kaybı tazmin eden bir firma arıyorsanız, Met Kurumsal’a başvurunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://mapos.com.tr fason lazer kesim teşhir ekipmanları replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com logo destek Trendyol kurye iş başvurusu Cerenler vakfı burs başvurusu Creostand Bedava Hesap 1000 TL Sosyal Yardım Parası Başvurusu Youtube mp3 indir çelik dolap instagram takipçi satın al hava durumu