Home » Genel » Balayında yanında götürmen gereken 6 eşya

1.Belgeler

Yanında götürmen gereken belki de en önemli eşyalardan biri kesinlikle pasaport, nüfus ve evlilik cüzdanı gibi belgelerdir. Özellikle yurt dışına çıkıyorsan el çantana şimdiden bu belgeleri atmanı öneririz.

2.Saç bakım ürünleri

İster tropikal bir adada ol, istersen de kar tatilinde saç bakımını asla ihmal etmemelisin. Balayın için kar tatili düşünüyorsan saçlarının nemlenmesini sağlayacak bakım yağını ve bakım kremini yanında götürmeni öneririz. Özellikle yazlık bir mekâna gitmeyi planlıyorsan, deniz, güneş, havuz suyu saçlarını yıprattığı için arındırıcı ve yenileyici özelliğe sahip saç bakım ürünlerini yanına almalısın.

3.Vücut bakım ürünleri

Makyaj malzemelerini asla unutmayacağını bildiğimiz için çeşitli vücut bakım ürünlerini listeledik! Güneş koruyucu krem, vücut bakım kreminin yanında en sevdiğin parfümünü ve deodorantını götürmeyi unutmamalısın. Ayrıca makyaj temizleyicini de sakın unutma!

4.Müzikçalar

En sevdiğin şarkıların balayına fon oluşturması kulağa harika gelmiyor mu? O zaman mp3 çalarının yanında taşınabilir hoparlör de götürürsen, balayında gittiğin her yere müziğin de seninle gelebilir!

5.İlaç ve medikal eşyalar

Yara bandı, ağrı kesici ilaç gibi tıbbi ürünler her seyahat çantasının vazgeçilmezi olmalı. Balayına giderken de valizine bu ürünleri mutlaka almalısın.

6.Dikiş seti

Hemen hemen her otelde bulunsa da, her ihtimale karşı bavuluna veya el çantana seyahat boyu dikiş setlerinden atabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://mapos.com.tr replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com türk takipçi satın al