Home » Makyaj Teknikleri » ComaDoor Fotoselli Kapı | Kapiuzmani.com

ComaDoor Fotoselli Kapı | Kapiuzmani.com

Teknolojinin son zamanlarda kendisini kat kat hızlandırmasıyla kapılar da teknolojiden nasibini almış duruma geldi. Artık otomatiğe dönüşmeye başlayan ve birçok yerde kullanılmaya başlayan fotoselli kapılar günümüzde çok daha popülerlik kazandı. Fotoselli kapı sistemleri sürekli giriş çıkışların yaşandığı alışveriş merkezleri, sirkülasyonun fazla olduğu yerlerde kullanılan kapı sistemleridir.
Bir çok farklı özellikte üretimi yapılan fotoselli kapılar dar alanda kullanımlar için tek kanatlı ve çift kanatlı olarak da üretilmektedir. Örnek vermek gerekirse Daihatsu fotoselli kapı şu anda dünya üzerinde tanınmış, kendisini kanıtlamış olan en büyük üreticilerden bir tanesidir. Uzun ömürlü kullanımı olsun, kalitesi ve üstün Japon teknolojisi ile birleşince ortaya dünya devi bir marka çıkarmıştır.
Bunun yanı sıra ComaDoor fotoselli kapı da günümüzde en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olmakta ve sizlere bu iki marka da kapiuzmani.com ayrıcalığıyla uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Firmamız aynı zamanda Daihatsu markasının ve ComaDoor markasının ege bölge yetkili satıcısıdır.
Fotoselli kapılar üst kısımlarında bulunan radar sayesinde sizi algılayarak açılma konumuna geçen ve geçiş işlemini yaptıktan sonra belirlediğiniz süre sonunda kapanış konumuna geçen otomatik kapı sistemleridir. Tek kanatlı ve çift kanatlı üretilmenin yanı sıra isteğe göre ve istenilen boyutlarda da firmamız uzman kadrosu ve 20 yıla yakın tecrübesiyle üretim ve imalat işlemlerini yapmakta, size en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://www.tunapleksi.com fason lazer kesim teşhir ekipmanları ilaçlama replika saat eta saat halı yıkama van 10 parmak