Home » Genel » Detoks Tarifleri

Son zamanların popüler kelimelerinden olan detoks, özellikle yaz aylarında günlük hayatımızda hem sıkça telaffuz ettiğimiz hem de yapmaya özen gösterdiğimiz bir uygulama. Detoksifikasyon’un kısaltılmış hali detoks; yanlış beslenme, stres, ilaçlar, sağlıksız yiyecekler ve düzensiz yaşam rutinimizle vücudumuzda biriken toksinlerden arınma olarak tanımlanabilir. Toksin dediğimiz de vücutta oluşan zehirli madde. Bu özelliğiyle detoksu bir antitoksin olarak da tanımlayabiliriz.

Kasvetli kışın yorgun ruhunu sıyırıp bir kenara bırakmak ve yepyeni, taze, zinde bir ruh ve sağlıklı bir vücutla harika bir yaz geçirmek için temizlenme vakti! Hazırlanması hem çok pratik hem de çok eğlenceli detoks tarifleri ile ödem ve şişkinliklere güle güle; zinde, sağlıklı ve formda yeni bir ‘Sen’e merhaba!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://www.tunapleksi.com fason lazer kesim teşhir ekipmanları replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com rubinum yang Logo Bayisi pubg uc satın al Tercihsoft.com Her Aileye 500 TL Yardım Başvurusu Esmaül Hüsna