Home » Makyaj Teknikleri » Dünyaca ünlü moda evi Chanel, yeni kokularını tanıttı.

Geçtiğimiz 7 Temmuz günü dünyaca ünlü moda evi Chanel, yeni parfüm koleksiyonu Les Eaux’yu tanıttı. Etkileyici ve feminen kokularının yanına 3 yeni parfüm daha ekleyen marka, ilhamını Coco Chanel için özel anlam taşıyan şehirler Deauville, Venise ve Biarritz’ten aldı. Kokular, her zamanki gibi Chanel’in Koku Yaratma ve Geliştirme Laboratuvarı ile işbirliği halinde çalışan dünyaca ünlü parfümcü Olivier Polge tarafından hazırlandı. Şu sıralar Chanel mağazalarında mevcut olan Paris Deauville, Paris Venise ve Paris Biarritz isimli parfümlerin her biri kendine has bir yoruma sahip.

Paris Deauville, fesleğen, bergamot, portakal, lime, yasemin ve gül gibi notalara sahipken, Paris Venise pembe biber, neroli, iris, sardunya, misk, vanilya gibi notalarla etkisi altına alıyor. Son olarak Paris Tangerine ise greyfurt, yeşil akorlar, paçuli ve limon notaları ile daha ferah bir his sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://www.tunapleksi.com fason lazer kesim teşhir ekipmanları replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com rubinum yang Logo Bayisi pubg uc satın al Tercihsoft.com Her Aileye 500 TL Yardım Başvurusu Esmaül Hüsna