Home » Makyaj Teknikleri » Hacimli at kuyruğu

Hacimli at kuyruğu

Bu alttan bağlama at kuyruğu, yüksek taç kısmı ve romantik dalgalarıyla sadece ofiste değil, partide kullanmak için ideal.

Nasıl mı yapacaksınız?

Saçınızın ön kısmı hariç kalanını aşağıdan toplayın. Sonra saç spreyiyle kalan kısmı kabartıp kuyruğa ekleyin. Hacim kazandıran bir şampuan ve saç köpüğüyle kurutursanız bu model daha dolgun görünür.

Işıltılı şehirli görünüm

1950’lerden ilham alan bu model, saçınızı gözlerinizden uzak tutarak bilgisayar ekranıyla aranıza girmesine izin vermediği gibi, yeni kokteyl elbisenizle de oldukça güzel görünecek.

Nasıl mı yapacaksınız?

Saç düzleştiricinizi bir kenara bırakıp saç kurutma makinesi elinize alın. Saç kurutma makinesiyle saçlarınızı düzleştirirken hacim kaybetmelerini de engellemiş olursunuz. Saçlarınızın ön kısmından başlayarak sadece diplerini fırçayla tutun. Başınızın tepe kısmına doğru çekerek kurutun. Gerektiğinde tutturmak için tel toka kullanabilirsiniz.

Güçlendirici şampuan ve kremle ısınma sonucu yıpranmayı engellemiş olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://www.tunapleksi.com fason lazer kesim teşhir ekipmanları replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com rubinum yang Logo Bayisi pubg uc satın al Tercihsoft.com Her Aileye 500 TL Yardım Başvurusu Esmaül Hüsna