Home » Genel » Online itibar yönetimi ve online distilasyon hizmetleri

Online itibar yönetimi ve online distilasyon hizmetleri

Firmanızın itibarını korumanız için, bazı haberlerin, fotoğraf ya da videoların internetten kaldırılması gerekebilir. Firmanızı zedeleyecek olan haberleri internet üzerinden sildirmek isterseniz, bu konuda başvurabileceğiniz en iyi adres, hiç şüphesiz Distile adresidir. Distile.com.tr isimli web sitesi içerisine giriş yaparsanız, burada online itibar yönetimi başta olmak üzere, pek çok sayıda farklı hizmet hakkında açıklamalar görebileceksiniz.

Gerek internet üzerinden haber sildirme, gerek hakkınızda açılan sahte bir sosyal medya hesabını kapatma, gerek sizi ya da markanızı karalamaya yönelik olarak açılmış bir blogu kaldırma hizmetleri, Distile tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Zaman zaman Twitter, Facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden çeşitli kurumlara yönelik ağır yazılar yazılabiliyor. Bu yazılar, kurumunuzun itibarini zedeliyor diye düşünürseniz, böyle bir durumda Distile yetkilileri ile iletişime geçerek, bu yazıların kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Ya da Youtube üzerinde istemediğiniz bir video yayınlanmış ise, bu videoyu yine Distile ile irtibat kurarak kaldırtabileceksiniz. Bu ve benzeri pek çok sayıda distilasyon hizmetini Distile vasıtasıyla satın alabilirsiniz.

Online itibar yönetimi alanında hizmet sunan Distile sayesinde, itibarınızı yeniden kazanabilirsiniz. Sizi karalamak maksadıyla kurulan internet sitelerini kapattırma, sizin haberiniz olmadan kayda alınmış bir videoyu Youtube ya da benzeri bir video paylaşım sitesinden sildirme gibi ihtiyaçlarınız için hiç tereddüt etmeden Distile firmasına başvurunuz.

Şahsınızı küçük düşürecek, firmanızın itibarını zedeleyecek herhangi bir habere rastlarsanız asla endişe etmeyiniz. Distile yetkilileri, bu haberi sizler için ortadan kaldırabilir. 2010 yılından bu yana pek çok sayıda haber, fotoğraf ve videoyu internet üzerinden kaldırmayı başaran Distile, size de en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Haber kaldırma hizmeti satın almak için yapmanız gereken tek şey, 0850 885 10 12 numaralı telefonu aramak olmalıdır. Telefon vasıtasıyla ihtiyacınız olan hizmeti talep ettiğiniz anda, Distile yetkilileri sizinle ilgilenecektir. Gerek haber kaldırma, gerek wordpress blog silme, gerek Youtube gibi video paylaşım sitelerindeki videoları yok etme hizmetleri için, hiç vakit kaybetmeden Distile firması ile görüşünüz.

Web site ismi: Distile.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wardom.org https://www.tunapleksi.com fason lazer kesim teşhir ekipmanları replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com dosya upload takipçi satın al bimcell tl yükleme e-devlet