Home » Makyaj Teknikleri » Saçlarım Birbirine Dolanıyor ve Karışıyor Ne Yapmalıyım?

Saçlarım Birbirine Dolanıyor ve Karışıyor Ne Yapmalıyım?

Daha önce saç uzatmamış kadınların en büyük derdi, uzun saçla yaşamaya alışkın olmamaları ve büyük heveslerle uzattıkları saçlarının her sabah kalktıklarında birbirine dolanmış, karışmış,arap saçı halinde bulunması.

Öncelikli olarak şunu bilmelisiniz ki; öyle kafanıza göre bir uyku yok. Saçlarınızı rastgele savura savura yatarsanız, sabah kalktığınızda saçlarınızın karışmaması olanaksız.

Eğer yeterince dikkatli bir şekilde uyuyamıyorsanız, gece boyunca başınıza rahatsızlık vermeyecek kadar ince bir lastik toka ile saçlarınızı tarayarak tutamlarına ayırabilir ve tokayla bir kaç adet kuyruk yaparak ayırabilirsiniz. Bu şekilde sabah kalktığınızda uzun ve sağlıklı saçlarınız hala düzgün görünüyor olacak.

Hızlı saç uzatma yöntemi olarak sizlerin de kullandığı ürünler veya yaptığınız uygulamalar var ise yorumlar ile bizlerle paylaşarak saç uzatmak isteyen diğer okuyucularımıza fikir vermiş ve konumuza katkıda bulunmuş olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://mapos.com.tr fason lazer kesim teşhir ekipmanları replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com instagram takipçi satın al Hukuk terimleri geniz yanmasına ne iyi gelir Smm panel epoksi boya