Home » Genel » Takipçi Satın almak isteyenlere tavsiyeler

Takipçi Satın almak isteyenlere tavsiyeler

İnstagram Takipçi Satın alayım derken internet üzerinden hesabını kaptıran yani çaldıran birçok kişiyle karşılaştık. Takipçi satmak vadiyle sizden hesabınızın şifresini ve parolasını isteyen tanımadığınız kişilere bilginizi vermeniz doğru değildir. Bu hizmeti veren kişiler zaten sizden bu bilgileri istemezler. Sadece hesabınızın linkini atmanızı ister. Tüm çalışmaları bu link üzerinden yürütürler.

Takipçi Satın almak için internet kanalını kullanıyorsanız mutlaka sağlam firmalar ile çalışmalısınız. Bu konuda referansı olan, hizmet verdiği müşteri kitlesini memnun etmeyi başarmış, çok sık alışveriş yapılan firmaları tercih etmelisiniz. Bu firmalar belki sizden 100 takipçi için 5-10 lira fazla para talep edebilir. Fakat işleri her zaman düzgündür. Verdiğiniz paranın hakkını alır, gözünüz arkada kalmaz. Yaptıkları çalışmalar ile hesabınızı canlandırır hesabınıza büyük katkı sağlar. 10 lira daha az para vermek uğruna hesabınızı tehlikeye atmayın. Ne olduğu belli olmayan firmalara hesabınızı verip hesabınızı tehlikeye atmayın. Yapılan işlem doğal değilse, botla ve makine ile çekim yapılıyorsa bunu fark eden firma hesabınızı kapatabilir.

instagram izlenme hizmeti

Tiktok Takipçi Satın almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu alanda piyasada en uygun hizmeti düşük fiyat garantisi ile sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet 1.sınıf kalitede olup takipçiler kesinlikle 1 günde kaybolmaz. Yüksek takipçi kayıp durumunda para iadesi yapıyoruz. Kaybolan her takipçi için 2-3 katı fazladan takipçi göndererek hatamızı telafi ediyoruz.

Takipçi hizmeti alırken alacağınız firmanın detaylarını iyi inceleyin. Bu işi ne kadar süredir yapıyorlar. Firma gerçekten sağlam bir firmamıdır. Firmanın webmaster üyeliği var mı? Firma ne kadar güvenilir bir firmadır? Bu firmadan daha önce hizmet alıp memnun olan ve olmayan kişilere ulaşmaya çalışın. Firma hakkında daha önce açılan şikayet konusu varsa inceleyin. Firmanın fiyat ve ödeme politikasına dikkat edin. Çok düşük fiyat veren ya da sizden hizmet karşılığı çok yüksek fiyat isteyen firmalara itimat etmeyin.

Takipçi hizmeti alırken dikkatli olmanız konusunda sizi uyarmak isteriz. Bugün takipçi hizmeti alırken mağdur olan binlerce vatandaş var. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız takipçi hizmeti sağlayacak firmayı seçerken ince eleyip sık dokumalısınız. Takipçi hizmeti sağlayan firmanın fiyat politikasını inceleyin. Üç aşağı beş yukarı bu işin fiyatı bellidir. Sizden çok düşük para teklif eden veya sizden çok yüksek para talep eden firmalara itimat etmeyin. Çok düşük fiyat veren firma dolandırıcı olabilir. Çok yüksek fiyat isteyen firmaya da bir servet ödemeyin. Piyasa araştırmasını iyi yapın. Daha önce hizmet almış ve memnun kalmış kişileri bulup hangi firmadan hizmet aldığını araştırın. İşlem sırasında kesinlikle şifre parola gibi bilgilerinizi paylaşmayın. Hizmetlerin doğal olmasına dikkat edin. Yoksa sosyal medya hesabınız kapatılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://mapos.com.tr replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com türk takipçi satın al