Home » Makyaj Teknikleri » Tülin Şahin Türk Kahvesi Maskesi

Tülin Şahin Türk Kahvesi Maskesi

Türk kahvesi ile biraz daha kapsamlı bir yüz maskesi hazırlamak istiyorsanız Tülin Şahin Türk Kahvesi Maskesi tam size göre. Tülin Şahin bu maskeyi kullandığını ve güzelliğini bu maskeye borçlu olduğunu söylemiştir.

Tülin Şahin Türk Kahvesi Maskesi için gerekli malzemeler;

4 yemek kaşığı toz Türk Kahvesi
4 yemek kaşığı kakao
8 yemek kaşığı tam yağlı doğal süt
Eğer yağlı cilde sahipseniz 1 yemek kaşığı doğal limon suyu, eğer kuru cilde sahipseniz 2 yemek kaşığı bal

Hazırlanması ve Uygulaması: Cam bir kase içerisinde öncelikle toz Türk kahvesini ve kakaoyu karıştırın. Tam yağlı sütü üzerine yavaş yavaş karıştırarak ilave edin. Cilt tipinize göre limon suyunu ya da balı ekleyin. Malzemeleri iyice karıştırın. Cildinizi nemlendirmek istiyorsanız karışıma süt yerine 1 yumurta akı ya da 2 yemek kaşığı zeytinyağı da ilave edebilirsiniz.

Hazırladığınız Tülin Şahin Türk Kahvesi Maskesini temiz cildiniz üzerine eşit bir şekilde dağıtın ve yedirin. Maske kuruyana kadar yaklaşık 15-20 dakika bekletin. Daha sonra da ılık su ile ovalayarak yavaş yavaş maskeyi yüzünüzden temizleyin. Üzerine mutlaka nemlendirici bir krem uygulamalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://mapos.com.tr replika saat eta saat eskisehirhaber26.com türk takipçi satın al  trendyol influencer başvuru Ankara asfalt