Home » Makyaj Teknikleri » Bridget Jones gibi makyaj yapmak

Bridget Jones gibi makyaj yapmak

30’lu yaşlarını süren, bekar ve bağımsız kadınların idolü Bridget Jones’un ikinci filmi de ilki gibi olay yaratacağa benziyor. Avrupa’da filmi ilk günden seyretmek için sinema kiralayan izleyiciler var.

Filmin sponsoru Max Factor de, çıkardığı Brıdget Jones serisiyle yeni bir makyaj stilini piyasaya sunuyor. “İngiliz tarzı” denilen bu makyajda, yüzün doğallığı ön plana çıkarılıyor…

Onu herkes çok sevdi. Fırtınalı aşklarıyla, saflığıyla, kilo sorunlarıyla, ‘koca bulma çabalarıyla’ ve tabii çılgın arkadaşlarıyla sanki bizden biriydi.

‘Günlük’leri dünyada milyonlarca sattı. İlk filmi gişe rekorları kırdı. Evet, bildiniz: 30’lu yaşlardaki, bekar, bağımsız kadınların idolü Bridget Jones’tan bahsediyoruz.
İngiliz gazeteci Helen Fielding’in yarattığı kahraman ‘Bridget Jones’ şimdi ikinci filmiyle gündemde. 3 Aralık’ta gösterime girecek olan filmin başrollerini ilkindeki gibi Renee Zellweger, Colin Firth ve Hugh Grant’in paylaştığı “Bridget Jones The Edge of Reason”un tanıtım kampanyası Türkiye’de de başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://mapos.com.tr fason lazer kesim teşhir ekipmanları replika saat eta saat Kırıkkale haberleri eskisehirhaber26.com instagram takipçi satın al Hukuk terimleri geniz yanmasına ne iyi gelir Smm panel epoksi boya