Home » Makyaj Teknikleri » Maskara ve Allık

Maskara ve Allık Uygulaması

Evet, aşama aşama gittiğimiz en doğru makyaj nasıl yapılır sorusunun püf noktalarını anlatıyoruz. Bütün bu uygulamalardan sonra maskara uygulamasına geçebiliriz. Eğer gözlerinizi daha büyük ve daha çekici göstermek istiyorsanız siyah ya da koyu kahverengi maskara kullanmanız gerekmektedir. Eğer maskaranızı sürerken göz çevrenize bulaştırma korkusu yaşıyorsanız bunun için de başınızı hafif bir şekilde yukarı kaldırıp aynaya bu durumda bakıp maskaranızı sürmeniz yeterli olacaktır.

Makyaj nasıl yapılır ise yapılsın allık vazgeçilmezler arasındadır. Doğru bir allık uygulaması için yumuşak ve uzun tüylü allık fırçası kullanmanız ve sık sık yıkamanız gerekmektedir. Allığınızın rengini pembemsi veya toprak rengi tonlarında kullanabilirsiniz. Gece makyajınızda kullanacağınız allığın rengini biraz daha koyu tonlarda kullanabilirsiniz. Ancak burada da allığı iyice dağıtmanız önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://mapos.com.tr replika saat eta saat eskisehirhaber26.com türk takipçi satın al  trendyol influencer başvuru Ankara asfalt Bursa Klima Servisi