Home » Makyaj Teknikleri » Fondöten Faktörü

Fondöten Faktörü

Cilt bakım uzmanlarına göre fondöten kesinlikle temizlenmiş ve nemlendirilmiş bir cilde nemli bir singerle uygulanmalıdır. İşte bu nedenle ilk önce cildinizin temizlenmesi gerektiğini sizlere anlattık. Fondöten singerinizi de her kullanımdan sonra yıkayıp kurutmayı unutmayın. Verdiğimiz bilgiler sizlere makyaj nasıl yapılır sorusunun cevabı olsa da aynı zamanda sağlık açısından da dikkat edilerek verilen cevaplardır.

Doğru bir fondöten uygulaması yapmak istiyorsanız gündüz makyajınızı gün ışığı alan bir ortamda, gece makyajınızı ise bol aydınlatılmış ortamda yapmanız gerekmektedir. Tercih ettiğiniz fondöten renginin ten renginize yakın olmasına ve çok ince bir tabaka halinde uygulanmasına dikkat edin. Sizler tarafından sorulan makyaj nasıl yapılır sorusunun cevabına fondötenle başladık. Doğru bir fondöten uygulaması için cildinize sürdüğünüz fondöteni sonrasında parmak uçlarınızla masaj yaparak iyice yayın. Cildiniz üzerinde açık ve koyu renkli lekeler varsa kapatmak için koyu renkli fondöten kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://mapos.com.tr replika saat eta saat eskisehirhaber26.com türk takipçi satın al  trendyol influencer başvuru Ankara asfalt Bursa Klima Servisi