Home » Makyaj Teknikleri » Parti Makyajı Nasıl Yapılır?

Parti makyajı nasıl yapılır? Partide parlayan bir yıldız olmak için iyi bir makyaj yapmak gerekir. Bu makyajı da gidilecek partiye göre ayarlamanız doğru olacaktır. Örneğin bir kostüm partisine gidiyorsanız büründüğünüz karaktere uygun bir makyaj tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra bir plaj patisine gidiyorsanız da daha çok ışıltılardan yardım alabilirsiniz. Fakat şu gerçeği atlamamak gerekir ki parti süresince dans edileceği için de kalıcı ve sağlam bir makyaj tercih edilmelidir. Renkli taşlar ya da simler ile de makyajınıza bir tarz katabilir ya da farklı renkte rujlar kullanıp dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Parti Konseptine Göre Renklenin!

Parti konseptine göre makyaj yapmak oldukça doğru bir tercih olur. Bu sayede de partinin yıldızı olabilirsiniz. Bunun için elinizde olması gereken şey ise bol renkli bir makyaj paleti. Kıyafetinize göre de makyaj tercih etmesiniz. Bir kadının en büyük silahı bakışlarıdır. Siz de gözlerinize güveniyorsanız bakışlarınızı ön plana çıkaracak göz makyajları tercih edebilirsiniz. Bunu dramatik bir eyeliner olarak da yapabileceğiniz gibi aynı zamanda da buğulu göz makyajı ile de yapabilirsiniz. Örneğin metalik gri ve tonlarından yardım alarak partide parlayan ve yıldızlaşan biri olabilirsiniz. Bu makyaj yöntemi ile alışılagelmiş kalıplardan çıkarak dikkat çekmeniz de kaçınılmazıdır. Bu makyajda da dudaklarınızı daha geri plana atabilir ya da gri, siyah bordo gibi renkler ile de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir durumdur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://mapos.com.tr replika saat eta saat eskisehirhaber26.com türk takipçi satın al  trendyol influencer başvuru Ankara asfalt Bursa Klima Servisi